„Dainuoju ir tiesiu vėliavą Lietuvai“

Konferencija „TAU, JAUNIME"

Integruota istorijos ir literatūros pamoka

Dabar svetainėje 83 svečiai ir narių nėra

2024-04-27 10:07

Konferencija apie klimato kaitą

Šiandien 2G klasės mokiniai kartu su tarptautinio ESEP projekto "Climate change" nariais klausėsi prof. Ruhay Aldik paskaitos tema "Effects of Global warming and climate change on water resources" anglų kalba. Įdomi, nauja patirtis mokiniams.

Tarptautinio ESEP projekto Climate Change partnerių virtualus susitikimas

Šiandien vakare įvyko Tarptautinio ESEP projekto "Climate Change" partnerių virtualus susitikimas. Susitikimo metu, visų 8 projekte dalyvaujančių narių mokinių sudarytos 4 komandos pristatė savo atliktus darbus: lankstinuką, internetinę knygą, kalendorių ir kahoot žaidimą. Mokiniai visą dėmesį sutelkė į klimato kaitą, veiksnius įtakojančius ją ir ieškojo sprendimų kaip sumažinti klimato kaitą. Visiems susitikimas labai patiko, o ypač kahoot žaidimas. Galime pasidžiaugti ir mes, kad Arnas buvo, o Greta ir Vestina atitinkamai 4 ir 5. Nuoroda į internetinę knygą:
klmatas1

Anglų kalbos mokytoja Renata ir 2G klasė

Tarptautinių partnerių virtualus susitikimas

Šiandien įvyko Tarptautinio projekto Climate Bridge narių virtualus susitikimas. Susitikimo metu mokiniai pristatė projektinius darbus susijusius su klimatu ir jo pokyčiais bei kaita per pastaruosius metus Turkijoje, Lietuvoje, Čekijoje, Lenkijoje, Bulgarijoje ir Rumunijoje.

Mokytojų ir mokinių susitikimas

Šiandien įvyko pirmasis visų Tarptautinio projekto ClimateBridge mokytojų ir mokinių susitikimas, kurio metu prisistatė projekto mokytojai bei mokiniai. Mokiniai sužinojo, kuris iš jų kurtų logotipų, tapo projekto – logotipu. Puiki patirtis mokiniams pabendrauti su projekto partneriais.

Projekto "ClimateBridge" logotipas ir plakatas

2G klasės mokiniai kūrė logotipą ir plakatą Tarptautiniam projektui "ClimateBridge". Tarptautinio projekto partneriai taip pat sukūrė savo logotipus, tad padėkite išrinkti gražiausią logotipą ir plakatą iš visų projekte dalyvaujančių šalių. Prabalsuokite 👇
Visi sukurti logotipai ir plakatai nuorodoje.
Mokytoja Renata

Tarptautinis projektas "Climate Bridge"

384336797 264082383280287 8987154729906618348 n
Šiais mokslo metais 2G klasės mokiniai vykdys projektinę veiklą, kurios metu turės puikią galimybę ne tik gerinti savo anglų kalbos žinias, bet ir naudodami informacines ir komunikacines technologijas Tarptautinio ESEP projekto "Climate Bridge" veiklose, gerins savo IT įgūdžius. 2G klasės mokiniai pristatys mūsų gimnaziją, Lietuvą projekto partneriams iš Čekijos, Bulgarijos, Rumunijos, Lenkijos ir Turkijos. Mokiniai kurs naudodamiesi web 2 įrankiais prisistatys, taip pat supažindinsprojekto partnerius su mūsų gimnazija ir Lietuva, kurs projekto Logo, gilinsis į veiksnius įtakojančius globalinį atšilimą bei kaip tie veiksniai keičia mūsų klimatą ir įtakoja mūsų gamtą.