Sekmadienio krepšinio lyga Fortūnos taurei laimėti

Rungtynėse kuriose susitiko šeimininkų ir Skaudvilės gimnazijos krepšininkai kova užvirė nuo pirmųjų minučių. Savo ekipos lyderiams leidęs pailsėti R. Ramanauskas į aikštę leido savo jaunuosius krepšininkus. Pirmajame kėlinyje laikęsis, antrajame kontrolę perleidę žygaitiškiai jos taip ir nesusigrąžino. Svečiai iš Skaudvilės atsirevanšuoja savo varžovams rezultatu 47 – 34.
Skaudvilės gimnazija – Žygaičių gimnazija 47 : 34 (14:11; 12:4; 13:6; 8:13)
Antrose rungtynėse skaudviliškiai savo krepšį nuo Gaurės mokyklos krepšininkų išlaikė „sausą“, o patys įmetė 20 taškų. Vėliau gauriškiai parodė, kad įgavo patirties prieš tai žaistose rungtynėse bei per rungtynes sugebėjo įmesti daugiau taškų nei per visą čempionatą. Rungtynės baigėsi rezultatu 45 – 25, Skaudvilės gimnazijos naudai.
Skaudvilės gimnazija – Gaurės pagrindinė mokykla 45 : 25 (20:0; 11:5; 9:8; 4:12)
Paskutinėse rungtynėse šeimininkai susigrūmė su Gaurės mokyklos krepšininkais. Čia vaizdas tikrai atrodė pasikeitęs nuo to, kurį buvome įpratę matyti žaidžiant gauriškiams. Pastarieji sugebėjo net laimėti pirmąjį kėlinį, o visas rungtynes garbingai priešinęsi savo varžovams nusileido rezultatu 28 – 40.
Gaurės pagrindinė mokykla - Žygaičių gimnazija 28 : 40 (8:5; 6:14; 4:9; 10:12)
Tauragės regiono 5-8 klasių krepšinio turnyro, vykusio Žygaičių gimnazijos sporto salėje, trumpas video iš rungtynių, kuriose susitiko Raimondas Ramanauskas vadovaujama šeimininkų komanda prieš svečius iš Tauragės r. Skaudvilės gimnazija.
Projektas finansuojamas Sporto rėmimo fondo.